Állásajánlat: Rendszermérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapesti, XV. kerületi, 27 éves számítástechnikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres hálózati
rendszermérnök munkatársakat.

Elvárásaink:
• IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
(vagy folyamatban lévő tanulmányok) • A munkavégzéshez szükséges angol, szakmai nyelvtudás szóban és írásban • Folyamatos fejlődésre való törekvés • Igényes, megbízható munkavégzés
Előnyt jelent:
• CISCO CCNA minősítés • hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki eszközök,
Cloud Web Security szolgáltatások ismerete

• CXFA vizsga • Balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlat
Olyan személy jelentkezését várjuk,
• aki szorgalmas,

• szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,

• nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,

• és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

Amit kínálunk:
• Fizetett betanulási időszak

• Folyamatos szakmai fejlődés

• Szakmai képzések, szertifikációk megszerzésének támogatása

• Támogató szakmai légkör

• Családias környezet

• Folyamatos, változatos feladatok

• Rugalmas munkaidő • Bejelentett jövedelem

• Béren kívüli juttatások

Ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk
magyar ill. angol nyelvű önéletrajzodat valamint fizetés igényedet a cv@lan.hu email címre!

www.lan.hu

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!

Informatika Tanszék Eseménynaptára

Szenátusi ülés 2018. május 28. 14:00 - 16:00
Nyugdíjas Egyetem Diplomaátadó 2018. június 7. 10:00 - 12:00