Állásajánlat: Rendszermérnök

A bejegyzés érvényessége lejárt!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapesti, XV. kerületi, 27 éves számítástechnikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres hálózati
rendszermérnök munkatársakat.

Elvárásaink:
• IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
(vagy folyamatban lévő tanulmányok) • A munkavégzéshez szükséges angol, szakmai nyelvtudás szóban és írásban • Folyamatos fejlődésre való törekvés • Igényes, megbízható munkavégzés
Előnyt jelent:
• CISCO CCNA minősítés • hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki eszközök,
Cloud Web Security szolgáltatások ismerete

• CXFA vizsga • Balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlat
Olyan személy jelentkezését várjuk,
• aki szorgalmas,

• szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,

• nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,

• és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).

Amit kínálunk:
• Fizetett betanulási időszak

• Folyamatos szakmai fejlődés

• Szakmai képzések, szertifikációk megszerzésének támogatása

• Támogató szakmai légkör

• Családias környezet

• Folyamatos, változatos feladatok

• Rugalmas munkaidő • Bejelentett jövedelem

• Béren kívüli juttatások

Ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk
magyar ill. angol nyelvű önéletrajzodat valamint fizetés igényedet a cv@lan.hu email címre!

www.lan.hu

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!

Informatika Tanszék Eseménynaptára

Munkaszüneti nap 2018. október 22.
Munkaszüneti nap 2018. október 23.
Elektronikus ZH nap 2018. október 24.
Elektronikus ZH nap 2018. október 26.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. október 26. 00:00 - 2018. október 27. 23:00