Magyar Fuzzy Társaság Ifjúsági Díj

Pályázati felhívás

A korábbi évekhez hasonlóan a Magyar Fuzzy Társaság a lágy számítási módszerek területén nyújtott kutatási-tudományos teljesítmények elismeréseként „MFT ifjúsági díj” adományozását tervezi az idei évben is.
A díj adományozása két kategóriában történik, felsőoktatásban tanulók (BSc, MSc), illetve PhD hallgatók számára. Mindkét kategóriában a kiemelkedő tudományos és alkotói tevékenység elismerésére szolgál a vonatkozó publikációk alapján.

Az MFT ifjúsági díj pályázatnak a következőket kell tartalmaznia:
- egy oldalas szakmai önéletrajz;
- 2018. évi publikációs jegyzék (lehetőség szerint az MTMT-ben rögzítve);
- 2018. évi hivatkozási jegyzék (lehetőség szerint az MTMT-ben rögzítve);
- 3-5 soros szöveges indoklás.

A beérkezett, formailag megfelelő pályázatok alapján a díjakról az MFT díjbizottsága dönt. A díjak átadására a Magyar Fuzzy Társaság éves közgyűlésén kerül sor 2019. november 15-én.
A pályázatok benyújtási határideje: 2019. október 31. 12.00 óra. A pályázatokat az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karára (1081 Budapest, Népszínház u. 8.) Lukács Judit MFT titkárnak címezve kell benyújtani nyomtatott (1 pld.) formában, valamint elektronikusan is kérjük megküldeni a lukacs.judit@bgk.uni-obuda.hu email címre.

Kurzuskiírási időszak vége 2019. október 18.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 18. - 2019. október 19.
Munkaszüneti nap 2019. október 23.
Levelező tagozat óráinak időpontja 2019. október 25. - 2019. október 26.
Szenátusi Ülés 2019. október 28. 14:00 - 16:00